Logo
Volejte: +420 725 770 158
  • Výměna skla zdarma
  • Autosklo a fólie rychle
  • Autosklo nejlevnější na trhu
  • Autosklo s pojišťovnou
  • Nonstop zasklívání
  • Zdarma nebo se slevou
  • Mobilní servis skla
  • Nejlevnější autosklo
  • Nejvýhodnější pojistka

 

Oprava autoskel v Praze

Oprava předního skla probíhá na základě pečlivé analýzy a fotodokumentace.  Mezi naše zákazníky patří velmi spokojení klienti, kteří naše služby rádi znovu využívají. Profesionální personál je pro Vás záruka kvality.

Opravy autoskel provádíme na všechny typy vozidel. Výměna poškozeného autoskla probíhá velmi rychle, protože většinu máme skladem. V případě, že se jedná o případ, kdy oprava autoskla spadá pod pojistné plnění (vše kryje pojišťovna), tak máte u nás opravu skla zdarma. Vy nic neplatíte a vaše pojišťovna nám zaplatí výslednou částku za odvedenou práci.

Lepidlo na autoskla, které používáme

Důvodem naší rychlé výměny není jenom skvělý personál, ale také rychleschnoucí lepidlo, které má schnoucí dobu cca 30 minut.

U nás v Autosklo-Komfort využíváme jako hlavní lepidlo na autosklo Teroson 8630, které je vhodné na lepení velkých formátů.

Technologie lepení autoskel se používá u nových automobilů. U starších se používá zasazení autoskla do gumy (Škoda 120 atd.)

Výměna autoskla do gumy

Autoskla, která jsou zasazená do gumy, patří spíše automobilům starší generace. U takové výměny do gumového těsnění považujeme za velké plus kratší dobu montáže.

velkou nevýhodou gumového řešení je časté zatékání a to z důvodu staršího gumového těsnění.

Jako první fáze výměny autoskla do gumy je odstrojení automobilu a to tak, aby byl umožněn přístup mezi autosklo a karoserií. Poté probíhá demontáž autoskla. Při tomto úkonu se odstraňují těsnící gumy. Při odstranění prasklého autoskla nastupuje montáž nového autoskla. V tomto případě je potřeba připravit těsnící gumy, do kterých nové autosklo umístíme. Veškeré úkony je potřeba dělat tlakem.

Výměna autoskla lepením

Tato výměna se provádí hlavně u novějších typů vozidel. Velkou výhodou lepení autoskla je, že po celou dobu životnosti vozidla zamezuje zatékání vody. U této metody je delší doba montáže, ale za cenu dlouhodobé životnosti.

První fázi je příprava na výměnu předního skla: odstranění lepení, na kterém autosklo drží. V další fázi je příprava na nové autosklo. Je potřeba odstranit steré lepidlo a připravit lepidlo kolem celého obvodu nového autoskla. Následné nasazení probíhá jednoduše, stačí přiložit a počkat cca 30 minut, než lepení zaschne. Nic neplatíte a odjíždíte

 

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

 

Výměna autoskla

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

Více o výměně autoskla

Autofólie

Protisluneční a bezpečnostní autofolie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Zabraňují v proniknutí až 99% UV záření.

Více autofolie

Makléřský servis

Autosklo Komfort spolupracuje se všemi renomovanými pojišťovnami. Komunikaci s pojišťovnou nechejte na nás – vše podstatné vyřídíme zdarma.

Více o makléřském servisu