Logo
Volejte: +420 725 770 158
  • Výměna skla zdarma
  • Autosklo a fólie rychle
  • Autosklo nejlevnější na trhu
  • Autosklo s pojišťovnou
  • Nonstop zasklívání
  • Zdarma nebo se slevou
  • Mobilní servis skla
  • Nejlevnější autosklo
  • Nejvýhodnější pojistka

 

Historie Autofólií

Historie sahá až do 60. let 20. Století. Požadavek na fólie vzešel z agentury NASA, která chtěla filtrovat nebezpečné záření. Obrovská obliba v prosklených budovách volala po sofistikovanějším řešení vysokých nákladů na klimatizování budov. Dále už bylo jen otázkou času, kdy se přistoupí i na automobilový průmysl.

Při tónování autoskel se používají dvě různé technologie. Jedná je auto fólie a ta druhá přímé pokovení skel. První varianta je méně nákladná. U těchto auto fólií se používá tzv. vícevrstvá konstrukce, kterou upřednostňuje většina předních výrobců. Kvalitní lepidlo, které obsahuje UV filtr, dokáže fólií perfektně přilepit ke sklu (lepidlo je už na auto fólií od výroby). Na této auto fólií je polyesterová vrstva, na kterou je napařena tenká vrstva kovu a ta určuje stupeň zatmavení a také zároveň odráží světlo. Poslední vrstvou je tvrzený polykarbonát, který chrání auto fólií proti otěru. Tímto způsobem je zajištěná dlouhotrvající životnost auto fólie na autosklu. Levnější varianty auto fólií vytvářejí stupeň zatmavení barvivem přimíchaným do vrstvy polyesteru, tím odpadá i veškerá ochrana UV záření, má kratší životnost a zároveň jsou to vyhozené peníze.

Rozdělení auto fólií podle tříd

Třída ASWF (obsahuje 7 variant propustností světla) životnost takové třídy se odhaduje na 7 let a více. Záruka je většinou 5 let na tyto fólie.

Třída HP (obsahuje 5 variant propustností světla) životnost se opět odhaduje na 7 let a více. Záruka na tuto třídu je 5 let.

Třída Carbon (obsahuje 5 variant propustností světla) životnost 7 let a záruka 5 let – jedná se o třídu nejvyšší kvality, která je srovnatelná s fóliemi 3

Výběr odstínu auto fólie nechte až na samotnou instalaci, protože jedině tak uvidíte, jaký odstín se vám na automobil hodí.

Výhody těchto fólií

Pokles teploty v interiéru vozidla

Ochrana vašeho interiéru (díky zatmavení)

Zlepší se vzhled autoskla

Rozbité autosklo při nehodě je bezpečnější díky tomu, že střepy budou držet pohromadě.

Zákazník obdrží atest v podobě štítků na skla a osvědčení o homologaci provedeného tónování autoskla. Toto osvědčení prosím předložte Policií ČR a STK při kontrole.

Protisluneční a bezpečnostní auto fólie

Auto folie na autosklo jsou vynikajícím doplňkem, který nejen zlepšuje vzhled automobilu a pohodlí, ale je také výborným bezpečnostním prvkem.

Folie na autosklo zabraňuje v průniku 99% UV záření do vozidla, takže snižuje teplotu interiéru ve vozidle a zvyšuje účinnost klimatizace. Různé auto folie také napomáhají k nižší průhlednosti skel vozidla, takže snižují riziko odcizení výbavy a to z toho důvodů, že zloděj bude mít omezenou viditelnost do vozidla.

Zvýšení odolnosti autoskla je samozřejmostí. Folie na auta disponují kvalitou a odolností, takže zabrání poškození autoskla v případě náhodným úderům nebo hračkám vašich ratolestí. Ochranu proti UV záření vám zajišťují různé chemické složky, které jsou napuštěny přímo do materiálu nikoliv jen přimícháním do lepu.

Auto fólie Praha – kvalitní lepení folií na vaše vozidlo

Před lepením fólie okno důkladně očistíme, poté navlhčíme a jdeme fólií lepit. Je potřeba dokonale auto fólií přitisknout na sklo a upravit ji do přesných rozměrů s maximální přesností. Toto lepení probíhá na několik etap. V posledním kroku fólií nahříváme a snažíme se auto folie na sklo co nejlépe vyhladit, aby nebyly viditelné bubliny. Všechny naše folie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR Zabraňují v proniknutí až 99% UV záření Snižuje průhlednost do vozidla, tím i bezpečnost a soukromí Při nehodě chrání cestující před úlomky rozbitého autoskla

 

Výměna autoskla

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

Více o výměně autoskla

Autofólie

Protisluneční a bezpečnostní autofolie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Zabraňují v proniknutí až 99% UV záření.

Více autofólie

Makléřský servis

Autosklo Komfort spolupracuje se všemi renomovanými pojišťovnami. Komunikaci s pojišťovnou nechejte na nás – vše podstatné vyřídíme zdarma.

Více o makléřském servisu